KULLANIM KOŞULLARI

 

Genel
Bu Kullanım Koşulları, Kıbrıs Türk Psikiyatri ve Psikoloji Dergisi ve iştiraklerinin sahip olduğu dijital ürünlere ve hizmetlere erişiminizi ve web sitesi dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, başka hüküm ve koşullar geçerli olmadığı sürece kullanımınızı yönetir.

 

Telif Hakkı Sahipliği ve İzin Verilen Kullanım
Aksi belirtilmedikçe, Kıbrıs Türk Psikiyatri ve Psikoloji Dergisi hizmetlerinde bulunan içerik telif hakkı ile korunmaktadır ve yalnızca Creative Commons  Attribution-Noncommercial License ve diğer ilgili yasalara uygun olarak kullanılabilir. Kıbrıs Türk Psikiyatri ve Psikoloji Dergisi hizmetleri aracılığıyla ulaşılabilen içerik, yalnızca ticari olmayan kişisel kullanımınız için onaylanmıştır. Kıbrıs Türk Psikiyatri ve Psikoloji Dergisi, Kıbrıs Türk Psikiyatri ve Psikoloji Dergisi sitelerine erişiminizi ve kullanımınızı herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın sınırlama, askıya alma veya sonlandırma hakkını saklı tutar.

 

Ticari Marka Mülkiyeti
Dergi logoları ve isim tasarımı, Kıbrıs Türk Psikiyatri ve Psikoloji Dergisi’nin ticari markalarıdır. Kıbrıs Türk Psikiyatri ve Psikoloji Dergisi ticari markalarının herhangi bir mal veya hizmetin satışı, satışı, dağıtımı veya reklamıyla bağlantılı olarak kullanılması, karışıklığa, hataya veya yanıltıcı etkiye neden olması kesinlikle yasaktır.

 

Garanti ve Sorumluluk Reddi
Kıbrıs Türk Psikiyatri ve Psikoloji Dergisi hizmetleri aracılığıyla sunulan içerik, bağımsız kişi veya kuruluşların araştırma ve / veya katkılarının sonucudur. Kıbrıs Türk Psikiyatri ve Psikoloji Dergisi, bu tür içeriklerde bildirilen herhangi bir veri veya sonucun doğruluğundan veya güvenilirliğinden sorumlu değildir veya bunu onaylamaz. Tüm içerikler yalnızca rehberlik ve referans amaçlıdır.

Kıbrıs Türk Psikiyatri ve Psikoloji Dergisi siteleri ve bunlara erişiminiz, zımni satılabilirlik garantileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere açık veya zımni herhangi bir garanti olmaksızın “olduğu gibi” ve “mevcut olduğu şekilde” sağlanmaktadır. Hiçbir durumda Kıbrıs Türk Psikiyatri ve Psikoloji Dergisi, çalışanları, görevlileri, üyeleri veya lisans verenleri herhangi bir özel, tesadüfi, dolaylı veya sonuç olarak ortaya çıkan zararlardan veya kullanılamamasından kaynaklanan herhangi bir zarardan sorumlu olmayacaktır. Hizmetlerin kullanımı, hasar olasılığı konusunda tavsiye verilmiş olsun veya olmasın veya hizmetlerin kullanımı veya performansından kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan herhangi bir sorumluluk almayacaktır.

 

Kullanıcı Tarafından Gönderilen İçerik
Aşağıdaki hükümler, dergileri ve diğer ilgili hizmetlerle bağlantılı olarak Kıbrıs Türk Psikiyatri ve Psikoloji Dergisi’ne makale gönderenler için geçerlidir. İçerik göndererek, periyodik olarak değiştirilebilen aşağıdaki hükümleri kabul etmiş olursunuz:

1. Gönderdiğiniz içerikten tamamen sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Yürürlükteki herhangi bir yerel, eyalet, ulusal veya uluslararası yasayı, kuralı veya yönetmeliği ihlal eden veya bunları teşvik eden veya başka bir şekilde uygunsuz olan herhangi bir içeriği göndermeyeceğinizi veya göndermeyeceğinizi kabul edersiniz.

2. Kıbrıs Türk Psikiyatri ve Psikoloji Dergisi editörleri, tamamen kendi takdirlerine bağlı olarak, herhangi bir nedenle gönderilen herhangi bir içeriği reddetme, düzenleme, kaldırma veya başka bir şekilde değiştirme hakkını saklı tutar.

3. Gönderiniz yayınlandıktan sonra, onu kaldırma veya düzenleme hakkına sahip olmayacaksınız.

 

Giriş Güvenliği
Kıbrıs Türk Psikiyatri ve Psikoloji Dergisi hizmetleri için giriş bilgilerinin paylaşılması kesinlikle yasaktır.

 

Uluslararası Kullanım
Kullanıcılar, ikamet ettiğiniz veya erişim sağladığınız ülkenin çevrimiçi yönetimi ve veri kullanımına ilişkin tüm yerel yasalara, kurallara ve düzenlemelere uymaktan sorumludur.

 

Gizlilik
Gizlilik Politikamızı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

 

Kullanım Koşullarında Değişiklikler
Kıbrıs Türk Psikiyatri ve Psikoloji Dergisi bu Kullanım Koşullarını dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Kıbrıs Türk Psikiyatri ve Psikoloji Dergisi hizmetlerinin bu tür bir gönderiden sonra kullanılmaya devam edilmesi, Kullanım Koşullarının değiştirilmiş haliyle kabul edildiği anlamına gelecektir.

 

Hizmet Güncellemesi ve Web Sitesi Kullanılabilirliği
Kıbrıs Türk Psikiyatri ve Psikoloji Dergisi, herhangi bir zamanda hizmetlerin ve web sitesinin tamamına veya herhangi bir kısmına erişimi değiştirme, askıya alma, sonlandırma veya kısıtlama hakkını saklı tutar.